LOREM IPSUM DOLOR

עוד מידע

אטרקציות

Amazing Tour

חברת עופר וג'יפ – טיולי ג'יפים בכל רחבי העולם ובארץ, הפקת ימי כיף וגיבוש לקבוצות וחברות, טיולים אקסטרימים, הדרכות סיורים ופעילויות כגון סנפלינג, פארק חבלים אומגה ועוד !

עוד מידע

אטרקציות

Amazing Tour

במושב אביטל שלמרגלות הגלבוע מחכים לכם הסוסים והמדריכים של חוות גזית,
שיובילו אתכם לחוויה מופלאה ובלתי נשכחת בשדות עמק יזרעאל לנופיו של הגלבוע

עוד מידע

מוזיאון

Amazing Tour

המשכן לאמנות על שם חיים אתר עין חרוד הנו מוזיאון לאמנות מהחשובים בארץ. המבנה משקיף לנוף עמק יזרעאל והרי הגלבוע. המשכן, בעל אופי אדריכלי ייחודי, חצרות פסלים קסומות, אולמותיו הרחבים שטופים בתאורה טבעית בכל ימות השנה.
מתקיימות הדרכות בתערוכות לכל גיל. בית הקפה פתוח בספוי שבוע.

עוד מידע

מורשת

Amazing Tour

במסגרת "מסלול יגור" מתקיימים סיורים והדרכות לקבוצות מאורגנות. את המסלול ניתן לבצע בדרכים שונות, בשלמותו או חלקים ממנו. ביניהם גם מבנה "המשטרה הבריטית", תצפית פתח נחל יגור, מגדל המים, סיפורי "בית הקברות הישן" מתקופת העליה השלישית, ועוד… הגישה לאתרים נוחה. הביקורים מיועדים לקבוצות בתאום מראש.

עוד מידע

אטרקציות

Amazing Tour

לדניג’יפ הידע והמומחיות ארוכת השנים בהובלת קבוצות מטיילים וניסיון רב בהפקת אירועי גיבוש אתגריים בטבע לחברות וארגונים.
חבילות הטיולים של דניג’יפ הם מהמובילות בצפון, אזור הכרמל הירוק תמיד, הגלבוע והגליל.

עוד מידע

אטרקציות

Amazing Tour

"סוד הגן היפני"
גן יפני מסורתי, קטן וקסום לרגלי הגלבוע.
גן פרטי בקיבוץ, ירוק ושליו, עטוף בעצי ארץ ישראל.
סמל לקשר בין תנועת המקויה לקיבוץ חפצי-בה.
הגעה לגן היא בתיאום מראש בהרשמה לסיור מודרך. שעה של הנאה ועניין על התרבות היפנית המסקרנת- מנהגים וחגים הטבועים באדריכלות ומרכיבי הגן ועל הקשר המיוחד בין חברי הקיבוץ ומקויה.

עוד מידע

מוזיאון

Amazing Tour

יענקל'ס שטעטל הוא מוזיאון יהודי קטן וכפרי, השוכן בכפר חסידים, למרגלות השיפועים המזרחיים של הרי הכרמל. במוזיאון יענקל'ס שטעטל מתקיימים סיורים, הדרכות, אירועים משפחתיים, אירועי תרבות, ערבי שירה ועוד.

עוד מידע

אמנות

Amazing Tour

הגלריה לאמנות ברמות מנשה, ממוקמת בחדרי העבודה של האמנים לאו פלטאו ז"ל וסטפי שליימר- יניצקי ז"ל ומוקדשת לזכרם.
מוצגות בה תערוכות מתחלפות של אמנים מקומיים, מהאזור, מהארץ ומחו"ל.

עוד מידע

אמנות

Amazing Tour

בית חנקין הוא מוזיאון רב תחומי, מיוחד במינו, הממוקם בבית הספר היסודי "מרחבים" בכפר-יהושע שבעמק יזרעאל. ייחודו של המוזיאון בשילוב מגוון הנושאים המוצגים בו, על טהרת ידיעת הארץ: עשרות פוחלצים ושלדים של עופות ויונקים, הנפוצים בעמק יזרעאל ובארץ ישראל, מגוון עשיר של צמחים מיובשים, מוצגים ארכאולוגים, מוצגים גאולוגיים ופינה ייחודית להצגת חפציו של יהושע חנקין, גואל אדמות העמק.
בניחוח היסטורי עולה במוזיאון תמונה רב ממדית של הסביבה בה הוא נמצא. קשה להישאר אדיש ליופיים של המוצגים ולייחודו של המבנה עצמו.
מיקומו של המוזיאון בבית הספר הופך אותו לנכס חינוכי ומשאב לימודי חשוב המזמן סביבת למידה ייחודית, מוחשית וחווייתית.
במוזיאון תערוכות אומנות המתחלפות במהלך השנה.

עוד מידע

בילוי

Amazing Tour

חג בכפר – יצור ושיווק שמן זית, סיורים וסדנאות

עוד מידע

אופניים

Amazing Tour

אופק בשטח מרכז אופניי הרים בית לחם הגלילית, מרכז האופניים מציע לרוכבי האופניים פעילויות, השכרת אופניים לבודדים ולקבוצות, טיולי אופניים מודרכים באזור שמרות יער אלונים הסמוך, החל מרמת משפחות וילדים ועד לרמת רוכבים מנוסים במסלולים מרהיבים הכוללים סינגלים מרהיבים
טיולים ללא תשלום – כל סוף שבוע מועדון רוכבים , וטיולי משפחות.

עוד מידע

אורגני

Amazing Tour

רפת הרדוף נוסדה בשנת 1992 והינה הרפת האורגנית הראשונה והיחידה בארץ. גידול פרות בשיטה האורגנית הוא חלק מתפיסת עולם הרואה את הפרה כַלב של הפעילות החקלאית כולה.
בנוסף לשמירה על איכות חלב גבוהה ברפת האורגנית מוצאים דרכים ייחודיות ושונות ההופכות רפת ממטרד סביבתי לגורם משקם ותורם לחברה ולסביבה…..

עוד מידע

סוסים

Amazing Tour

חוות סוסים יפיפייה הממוקמת בפאתי קיבוץ רמות מנשה, איזור שופע נחלים, נופים ירוקים ופריחות עונתיות. החווה מציעה לארגונים , לקבוצות ולמשפחות מגוון טיולי רכיבת סוסים (בין עדרי בקר, טיול מעיינות, טיולים לאור ירח, רכיבה רומנטית לזוגות ועוד), משימות O.D.T. ייחודיות לחווה של העברת עדרי בקר מהשטחים הפתוחים למכלאות, פעילות של משחקי בוקרים, הווי בוקרים מסביב למדורה, טיולי ג'יפים, טיולי אופניים, פארק חבלים ומוריי דרך מוסמכים למגוון מסלולי טיול יפיפיים….

עוד מידע

חוויה

Amazing Tour

אנו מבקשים להזמין אתכם לביקור וחוויה מיוחדת בחוות תלמים בקיבוץ מגידו– חווה לחקלאות אורגנית בה מועסקים כ 100 אנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית – הנקראים "חברים". את הביקור וההסבר מנהלים החברים מהחווה….

עוד מידע

קטיף

Amazing Tour

קטיף עצמי בשדות בית לחם, מעניק למבקריו חווית טעימה עשירה מחקלאות ארצנו. אנו מזמינים אתכם לחווית קטיף עצמי המשולבת בהסברים מקצועיים וטעימות ללא הגבלה של פירות וירקות על פי העונה: פטל, מלפפונים, פלפלים שעועית ועוד..

עוד מידע

מוזיאון

Amazing Tour

המוזיאון לראשית ההתיישבות בעמק (ע"ש עודד ארצי), מציג, מתעד ומספר את סיפורם של המתיישבים החלוצים בעמק יזרעאל. המוזיאון מחולק לשערי תצוגה הכוללים: שער עליה, חלוץ , קק"ל, חקלאות מסורתית, עבודת השדה, מושב, קיבוץ, בעלי מלאכה ועוד…

עוד מידע

מוזיאון

Amazing Tour

המזרח הרחוק והקרוב נפגשים במוזאון וילפריד ישראל לאמנות המזרח. מוזיאון קטן וקסום למרגלות הרי מנשה, המציג תערוכות של אמנות אסיה מהעבר וההווה, לצד תערוכות של אמנות ישראלית עכשווית.

עוד מידע

טיול

Amazing Tour

"חמשת הרוחות" הינו מרכז לפעילות אקולוגית, חינוכית חברתית. המרכז עוסק בחינוך לעצמאות ואחריות סביבתית, תוך כדי התנסות חוויתית היוצרת איזון בין האדם לסביבתו הטבעית. "חמשת הרוחות" עוסק בחיזוק מיומנויות של ביטחון האישי חיבור לסביבה ולחברה והגברת תחושת האחריות והכוח לפעול באמצעות הסביבה הטבעית בה אנו חיים…

עוד מידע

סיור

Amazing Tour

טלי זייד נכדתו של אלכסנדר זייד, סיור ב"שייך אבריק" היא בית זייד בעקבות ארגון השומר וסיפורי אנשי בראשית. הסיור כולל תמונות מהאלבום המשפחתי, הקלטות נדירות, סיפורים והפתעות נוספות. משך הסיור כ- 3 שעות. מתאים לכל הגילים. בקיץ גם סיור בערב.

עוד מידע

טיולים

Amazing Tour

Walkinnisrael מספקת חוויה למטיילים באמצעות טרקים רגליים בהליכה והדרכה עצמאיים. למטייל יש אפשרות בחירה בין מספר טרקים בהתאם לזמן, לקושי, לנושא, למחיר, לעונה ולאזור שבו יבחר ללכת. המסלולים מיועדים לבודדים, זוגות וקבוצות קטנות של עד 8 איש. ההליכה היא ממקום לינה אחד לשני (inn to inn)….

עוד מידע

טיולים

Amazing Tour

תמצאו אצלנו שלוש יחידות – חדר זוגי המיועד לזוגות, סטודיו מפנק עם כל מה שאתם רוצים, וסוויטה גדולה המתאימה למשפחה ולצידה ג'קוזי ספא גדול ומפנק, היחידות כולן מאובזרות ונמצאות במבנה הטמפלרי מאז 1906. מוזמנים להצטרף לסיורים של קובי בעקבות הטמפלרים הגרמנים, שהגיעו לארץ ישראל לפני כמאה שנה…

עוד מידע

טיול

Amazing Tour

מורה דרך, בעל תואר שני בגיאוגרפיה (מאוניברסיטת חיפה). מזה 25 שנה מרכז את השתלמויות עובדי ההוראה באגף לחינוך של קרן קימת לישראל. מתמחה בגיאוגרפיה, התיישבות, מורשת קרב ושמירה על הסביבה. טיולים חוויתיים, מלאי מפגשים עם אנשים, סיפורים ושירים….

עוד מידע

יקב

Amazing Tour

יקב טוליפ הוא יקב בוטיק חברתי המשלב ייצור יינות איכותיים לצד תרומה לקהילה. היקב שוכן על
צלע הר המשקיף אל נופיו המרהיבים של עמק יזרעאל והרי הכרמל ביישוב קסום בשם כפר תקווה.

עוד מידע

יקב

Amazing Tour

יקב עמק יזרעאל נמצא בקיבוץ חנתון וצופה על נופם המרהיב של מאגר אשכול ובקעת נטופה. עטוף בעצי חורש ובגפנים עתיקות הוא כולו קסם של יצירה מהטבע והתחדשות. יום יום שוקד בו צוות הייננים על יצירתם של יינות אשר מתחקים אחר תרבות היין העתיקה של האזור יחד עם סקרנות ליצירה, לגילויים ולחדשנות….

עוד מידע

ברווזים

Amazing Tour

בלב עמק יזרעאל, בתוך משק חקלאי פעיל, נמצא מרכז המבקרים המיוחד – "ברווזים בכפר". מקום בו ניתן לראות מבעד לביצה כיצד האפרוח גדל ומתפתח ולהתרגש עם בקיעתו וצאתו לאוויר העולם.
פלאי הטבע והיווצרות חיים עופות המים. סיור לימודי מרתק ומפתיע באווירת הכפר. ועוד…

עוד מידע

אטרקציה

Amazing Tour

ציפורי הייתה בעבר בירת הגליל, בה ישבה הסנהדרין ובה נחתמה המשנה על ידי רבי יהודה הנשיא. בציפורי חיה אוכלוסייה מעורבת, ונותרו בה שרידים של עיר יהודית ורומית ועשרות פסיפסים יפהפים מהתקופה הרומית והביזנטית, והם שהפכו אותה לעיר פסיפסים בין-לאומית.

עוד מידע

מורשת

Amazing Tour

אתר רכבת העמק בכפר יהושע שוכן במבנים ההיסטוריים של התחנה ליד כפר יהושע. רכבת העמק שהייתה שלוחה של הרכבת החיג'אזית, הוקמה בשנת 1905 ונסעה בין חיפה עד צמח ומשם לסוריה. מבני התחנה נבנו בסגנון טמפלרי. באתר ניתן לקיים סיורים, הדרכות, סדנאות ואירועים קטנים.

עוד מידע

אטרקציה

Amazing Tour

החצר הגדולה במרחביה הוא מרכז מבקרים המציג, בדרך של פאנלים צבעוניים, תמונות, מודלים, סרט הדרכה, אתר אינטרנט והסברים בעברית, אנגלית, רוסית וגרמנית- שלל סיפורים הקשורים למקום: את ראשית ההתיישבות העברית בעמק יזרעאל, את חזון הקואופרציה ועוד…

עוד מידע

אתר הסטורי

Amazing Tour

בלב שדות עמק יזרעאל, בנוכחות מרשימה ומסתורית, ניצב מתחם משטרת נהלל ההיסטורית.
התחנה נבנתה לפי תכנון של האדריכל הבריטי אוסטן הריסון, ובנייתה הושלמה בשנת 1936 ע"י סר צ'רלס טאגרט והייתה מוקד פעילות של השוטרים הבריטים והנוטרים בעמק יזרעאל.
ההדרכה באתר מציעה למבקרים חוויה של מסע מרתק בזמן, מייצג מרגש המספר את סיפורה של התחנה הבריטית, סיפורו של מפקד התחנה מתקופת המנדט סרג'נט יצחק שבילי, סיפורם של הנוטרים וחשיבות פועלם תוך כדי שת"פ עם ההגנה, שמירה על הישובים, ופעולות העלייה לקרקע.
ביקור במיצדית בה מייצג המביא את סיפורו של האלוף מאיר עמית שהיה נוטר בעמק ולימים נשא בתפקידים בכירים במערכת הביטחון, הממשלה והכלכלה הישראלית.

עוד מידע

מבוך

Amazing Tour

"מבוך בעמק" הינו מקום שונה מבחינת חוויית הבילוי. המבוך בנוי בשטח של 8 דונם ובתוכו 2,000 מ' של שבילים מפותלים ומסובכים. הבאים אל המבוך נעזרים ב"מפה"- שבה מופיעים 8 רמזים, המתגלים תוך כדי חיפוש הדרך הנכונה בתוך המבוך. זמן הפעילות בתוך המבוך הוא כחצי שעה עד שעה ורבע.

עוד מידע

מים

Amazing Tour

בואו לחוויה רב-חושית במרכז המבקרים החדש של "מקורות" באתר אשכול. באתר מטופלים המים הנשאבים מהכנרת לצורך שיפור איכותם לפני שהם מוזרמים במערכת צינורות סגורה לכל הארץ, באמצעות "המוביל הארצי". הביקור מתחיל במיצג מרהיב של מים, אורות, צבעים וצלילים, בשילוב הסבר מרתק על מקורות המים בישראל ועל דרכי הטיפול בהם כדי לספקם לכל רחבי ישראל באיכות מי שתייה מעולה.

עוד מידע

חוויה

Amazing Tour

בוסתן הצמחים של מונה כ-50 מיני צמחים שהינם המקור לתמציות השמנים שלנו. נטיעתו של הבוסתן לוקחת חלק במסורת ארוכת שנים בארץ ישראל של ריפוי בצמחים, וביחסי הגומלין בין האדם לטבע. ברב-גוניותו ועושרו מספק הבוסתן מופעי פריחה שונים, ריחות וצבעים לאורך כל עונות השנה, כך שהאדם מוצא עצמו מוקף בבושם הפרחים, ארומת העלים הנכתשים ברגליו, זמזום החי וציוץ הציפורים.

עוד מידע

תיירות

Amazing Tour

"כפר קדם" הנו אתר תיירות המשחזר את החיים בגליל לפני 2000 שנה, בתקופת במשנה.
בכפר קדם נכנסים למנהרת זמן, בה חוזרים 2000 שנה אחורה, אל תקופת המשנה.
כל הפעילויות בכפר קדם נחשבות "ירוקות", חינוכיות וערכיות.

עוד מידע

משק

Amazing Tour

כשאתם פוגשים בזר יפה, מה אתם יודעים עליו??
במשק זיו החלטנו לפתוח את דלת החממה על מנת שתוכלו לחוות את החוויה היומיומית שלנו. חוויה יוצאת דופן, מצד אחד מרגישים ומריחים את האדמה ואת ריחות הפרחים ומצד שני רואים את הטכנולוגיה שהתפתחה עם השנים

עוד מידע

משתלה

Amazing Tour

המשתלה מייצרת מעל 250 זני ורדים בשטח פתוח ובחממות במושב. המשתלה מספקת ייעוץ, הדרכה ומכירת ורדים ללקוחות פרטיים לאורך כל השנה. כמו כן ניתן לתאם מראש סיורי פריחה והרצאות בנושאים שונים. מומלץ לתאם את הביקור מראש.